Green Body+ Slim to plastry do fizjoterapii, detoksykacji
i wspomagania odchudzania organizmu.
Działają poprzez:
* biostymulację na zasadzie refleksoterapii (turmalin pobudza strefy refleksoterapeutyczne)
* wchłanianie przez plastry toksyn z organizmu (chitosan wiąże toksyny)
* miejscowe przyspieszanie spalania tkanki tłuszczowej przez co kształtują sylwetkę i w połączeniu z dietą i ruchem wspomagają odchudzanie.
Plastry GREEN BODY+ SLIM poprzez działanie detoksykujące są przydatne w profilaktyce wielu schorzeń mających związek z nadwagą i otyłością, takich jak choroby układu krwionośnego i wiele innych chorób cywilizacyjnych. Dzięki działaniu refleksoterapeutycznemu poprawiają ogólne samopoczucie i dodają witalności, lekkości i energii.
Sposób użycia:
Usunąć folię samoprzylepną z plastra i nakleić saszetkę GREEN BODY+ SLIM tak, aby strona saszetki
z nadrukiem przylegała do plastra samoprzylepnego. Przygotowane w ten sposób saszetki z plastrami przyklejamy na stopy a w razie potrzeby w miejsca nadmiaru tkanki tłuszczowej. Plastry ze stóp należy usunąć rano. Pozostałe (brzuch, uda) w razie potrzeby można pozostawić przyklejone dłużej.
Jeżeli okaże się, że na brzegach saszetki przesiąka absorbowana przez nią ciecz, to saszetkę należy usunąć, a miejsce aplikacji dokładnie umyć.
GREEN BODY+ SLIM to unikalna kompozycja:
- Radix Astra Gali (korzeń Astragalusa) - ASTRAGALUS TRAGANEK SZEROKOLISTNY (rośnie w widnych słonecznych lasach, na ich skrajach, w zaroślach, murawach - także w Polsce). Zioło o działaniu tonizującym, przyspieszające metabolizm oraz trawienie, wzmacniające system immunologiczny w walce z wirusami, wspomagające diurezę (oddawanie moczu), zmniejszające obrzęki, spowalniające proces starzenia.
- Poria Cocos(Fu Ling) - zwana inaczej "Indian Bread" jest ekstraktem poprawiającym stan narządów wewnętrznych. Wpływa na regulację tkankowej równowagi płynów ustrojowych, obniża stan wzmożonego napięcia nerwowego, obniża poziom kwasu moczowego. Znajduje zastosowanie w zespole przewlekłego zmęczenia.
- Radix Salviae Milithiorrhizae
(Ekstrakt z korzenia szałwii) - Ekstrakt z korzenia szałwii ma działanie przeciwzapalne, wspomaga funkcje wątroby.
- Owoc głogu - Ułatwia trawienie, wzmacnia układ krwionośny, poprawia prace serca, obniża ciśnienie tętnicze, skuteczny przy zespole przewlekłego zmęczenia.
- Ocet bambusowy - Niezbędny do uzyskania różnic osmotycznych w przestrzeni: plaster-skóra, warunkujący usuwanie rozłożonych tłuszczów (zdolności absorpcyjne) oraz transdermalne wnikanie w/w składników zawartych w wyciągach.
- Turmalin - Emituje podczerwień, umożliwiając działanie refleksoryczne poprzez podwyższenie temperatury w miejscu aplikacji (wpływa na poprawę obiegu krwi).
- Chityna - Pomaga w absorpcji produktów przemiany materii w miejscu aplikacji. Wiąże tłuszcze, powoduje wiązanie lipidów od 5 - 10 razy skuteczniej niż inne substancje włókniste.
Oraz wyciąg z innych 20 gatunków roślin absorbujących tłuszcze.
Miło nam Państwa poinformować, że przeszliśmy pozytywnie weryfikację i uzyskaliśmy certyfikat "Rzetelna Firma" Krajowego Rejestru Długów.
Firmy, które sumiennie regulują swojego zobowiązania i nie są notowane w KRD jako dłużnicy, otrzymują Certyfikaty Rzetelności.
Poniżej możecie Państwo sami sprawdzić aktualny certyfikat jaki wystawiony został naszej Firmie.